Szerző Téma: West-Start Kft. Debrecen  (Megtekintve 2972 alkalommal)

Nem elérhető Doky

• Full Member
West-Start Kft. Debrecen
« Dátum: 2014. Február 05. 16:33 »
Sziasztok!
A legújabb munkám...
Várom a véleményeket és egyebeket...
Cím: http://west-start.hu
Inkább én éljek, mint hogy más meghaljon!

Nem elérhető Ian

• Hero Member
  • Szőrmiszter :)
    • A Kos sziget Tanszék:)
Re:West-Start Kft. Debrecen
« Válasz #1 Dátum: 2014. Február 06. 12:30 »
Tetszik:
- tetszetős az oldal, ezen a téren le a kalappal :)

Hiányolom:
- nincs megadva, hogy milyen méretű csomag szállítását vállalják. Ez egy nagyon fontos infó, mert tapasztalatból tudom, hogy itt sok cég "elvérzik"

- jó lenne egy on-line kalkulátor is, ami megközelítőleg kidobná a szállítási költséget, a megadott adatok alapján

- csak a "Szolgáltatások" menüben derül ki, hogy mit és honnan-hová szállítanak. Mivel mi is épp egy olyan fázisban vagyunk, hogy egy ilyen céget keresünk, megörültem, hogy hoppá itt egy potenciális jelölt...de nem...
Valahogy én kicsit átgondolnám azt, hogy a szolgáltatási terület bemutatását felhoznám a kezdőlapra. Már bocsánat, de az hogy xy csapat vagyunk, nem ez a legfontosabb infó. Legyen egy ilyen is, de én nem ezt dobnám be a kezdőlapra. Fontosabb az, hogy mit és honnan-hová, mivel stb...mivel erre és az árakra keresnek elsődlegesen. De ez az én véleményem...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 06. 12:34 írta Ian »

Nem elérhető Doky

• Full Member
Re:West-Start Kft. Debrecen
« Válasz #2 Dátum: 2014. Február 06. 16:55 »
Sziasztok!

Az az igazság, hogy nekem a design volt a feladatom, a tartalmi rész teljes mértékben a megrendelő "hatásköre". Nem igazán engedett szabadon mozogni. Viszont én belecsempésztem némi külső hivatkozást is.
Idézet
Hiányolom:
- nincs megadva, hogy milyen méretű csomag szállítását vállalják. Ez egy nagyon fontos infó, mert tapasztalatból tudom, hogy itt sok cég "elvérzik"

- jó lenne egy on-line kalkulátor is, ami megközelítőleg kidobná a szállítási költséget, a megadott adatok alapján

Ezekre választ kaphat, aki a bal oldalon található fényképekre kattint. Ott van szabályzat, méretszámítás, stb...
De abban igazad  van, hogy valahogy jobban elő lehetne hozni, hogy könnyebben elérhető legyen. Talán saját szakállamra beteszek még némi külső oldali hivatkozást.

Köszönöm a véleményt!
Inkább én éljek, mint hogy más meghaljon!