Szerző Téma: PDA Szoftverbázis  (Megtekintve 11396 alkalommal)

Nem elérhető Molesz

• Újonc
  • *
    • Wmportal - A Magyar PDA szoftverbázis
PDA Szoftverbázis
« Dátum: 2010. Március 17. 12:24 »
Tiszteletem

Sok sok éven keresztül egyedül készítettem saját portálokat. Mondani sem kell hatalmas kihívás volt és elég megterhelő. Ha a fejlesztésre fókuszáltam, akkor a tartalom maradt el, amikor meg a tartalmat erőltettem, akkor a fejlesztés.
Éppen ezért bátorkodok ide írni.
Jelenleg egy vagy több olyan társat keresek, akik segítenétek fejleszteni az oldalt.
A portál PDA szoftverekkel foglalkozik, bemutatásokkal és letöltésekkel.
Sajnos pénzt nem tudok felajánlani, mert egy teljesen nonprofit portálról van szó. Aki segíteni szeretne szabad kezet kap.
Az oldal elérhetősége www.wmportal.hu
Jelenleg karbantartás miatt zárva, mert nem szeretnék félkész oldalt kiadni.
Tehát ha valaki szeretne segíteni, annak nagyon megköszönném.
A későbbiek során minden oldalon szerzett esetleges hasznon szívesen osztozok.
Négymilliárd legóember van a világon, így ők alkotják a bolygó legnépesebb, egyben legbékésebb humanoid populációját. Ezt tartsuk észben!

Nem elérhető Molesz

• Újonc
  • *
Re: PDA Szoftverbázis
« Válasz #1 Dátum: 2010. Március 25. 17:46 »
Bocsánat. E-mail címet nem adtam. info@wmportal.hu

Egyébként tudom, hogy mindenki inkább a saját oldalával foglalkozik szívesen, így hát ha nem akad jelentkező, akkor a témát nyugodtan le lehet zárni.
Négymilliárd legóember van a világon, így ők alkotják a bolygó legnépesebb, egyben legbékésebb humanoid populációját. Ezt tartsuk észben!

Nem elérhető SPétör

• Administrator
  • Hero Member
    • CMS Made Simple - Magyarország
« Válasz #2 Dátum: 2010. Március 25. 19:58 »
Szia Molesz! Maradjon csak itt. Hátha lesz még jelentkező. Persze ez nem a mi témánk, de még befuthat valaki.
Az email-ed a profilodban is benne van, ha akart volna valaki jelentkezni, megtalált volna. Türelem...  ;)
[SP]

Számításaim szerint az én problémám nem is létezik.
--
http://www.cmsmadesimple.hu

Nem elérhető Razide

• Full Member
    • Blogom
« Válasz #3 Dátum: 2010. Március 26. 07:57 »
Szerintem erre a célra nem a CMSMS határait kellene feszegetni.
"When in doubt - fuck!"

Nem elérhető SPétör

• Administrator
  • Hero Member
« Válasz #4 Dátum: 2010. Március 26. 08:03 »
Nem is gondoltam, hogy ez CMSMS téma lenne. Ezt a helyet (hacsak el nem száll valaki) arra szántam, hogy a tagok egyéb jellegű hírdetései is megjelenhessenek (mondjuk, hogy segíség a hasonszőrűeknek). Logikusan CMSMS-t érintő témákban, de ha valaki a mosógépét akarná eladni (elvileg) beteheti ide is, legfeljebb nem olvassuk el. Ha meg valaki azt hinné, hogy ez itt a vatera.hu ahová ömlesztheti a butaságait, akkor meg úgyis blokkolom.  ;)
Szép napot!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 26. 17:32 írta SPétör »
[SP]

--

Nem elérhető Molesz

• Újonc
  • *
« Válasz #5 Dátum: 2010. Március 26. 15:04 »
Mindenféleképp a CMSMS határait szeretném feszegetni, mert ez az egyetlen olyan tartalomkezelő rendszer, ami nem hagyja a felhasználót ellustulni. Itt nem 4 kattintás alatt van meg egy komplett weboldal, hanem kemény munka árán.
Az alapkövét már letettem az oldalnak. A koncepció megvan. Három kép a programról alatta egy kis leírás, majd a tovább után bővebb leírás, jogállás, fejlesztő... és a letöltés. A kinézet nem fontos, mert egy oldal értékét nem holmi csicsás flash dizájn emeli az egekbe, hanem a tartalom és az átláthatóság.
Tehát olyan embereket keresek, akik hobbi szintjén szeretnének itt-ott belepiszkálni a wmportal-ba.
Egyszer régen volt már 4-es PR-je az oldalnak. Ezt az állapotot szeretném visszaállítani.

Egyébként van egy Opel Vectra A kocsim eladó, már ha így a mosógépekről beszélgetünk  :D.

Nem elérhető SPétör

• Administrator
  • Hero Member
« Válasz #6 Dátum: 2010. Március 26. 17:33 »
Csak óvatosan...  :)
[SP]

--